Hotel Krasicki mieści się w Lidzbarku Warmińskim. Jest pięknie położony u wideł rzek Łyny i Symsarny, w ścisłym centrum miasta określanego mianem Perłą Warmii. Dzięki doskonałej lokalizacji zabytki miasta oraz piękna przyroda są na wyciągnięcie ręki. Miejsce charakteryzuje się niezwykła historyczną atmosferą, którą czuć na każdym kroku.

Wyjątkowe miejsca w hotelu to Wieża Zegarowa oraz Biblioteka Cafe, która została wyposażona w bogaty księgozbiór starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata. Wieża Zegarowa pozwala podziwiać panoramę miasta.

Hotelowa kuchnia łączy tradycję z nowoczesnością oraz z najwyższą jakością produktów, co przekłada się na wyrafinowane dania i smak potraw. Kucharze stawiają sezonowe warzywa i owoce oraz lokalne produkty. Goście mogą tu korzystać z Restauracji, Sali Klubowej z winiarnią oraz Lobby Baru.

W SPA Św. Katarzyny oraz Centrum Wellness na gości czekają atrakcje zapewniające relaks i wypoczynek zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Ogromne wrażenie robi inkrustowany mozaikami basen i jacuzzi oraz łoża, na których można wypocząć po zażytej kąpieli. Gośćmi SPA zajmują się najlepsi i oddani holistycznej filozofii terapeuci. Kosmetyki używane do zabiegów są najwyższej jakości i zadowolą najbardziej wysublimowane gusta.

Swoją renomę SPA zawdzięcza ściśle strzeżonym recepturom i rytuałom, które sięgają średniowiecza i oparte są na informacjach, jakie znaleziono w starej księdze autorstwa Świętej Katarzyny. Mają one za zadanie relaksować, ale także zapewniać gościom młodość.

Centrum Wellness pomaga zachować równowagę między duszą a ciałem. Można tam zażyć kąpieli w dużym basenie z gejzerem i przeciwprądami, jacuzzi oraz korzystać z saun i sali fitness.

Tuż obok hotelu na gości czeka przystań gondolowa na rzece Łynie, dzika dolina rzeki Symsarny, Zamek Biskupów Warmińskich, Oranżeria Krasickiego, Wysoka Brama oraz kilka naście mostów i kładek nad rzekami.

Hotel Krasicki otrzymał prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013 oraz został mianowany, jako hotel przyjazny rodzinie według plebiscytu Top Hotel 2014. Hotelowe SPA także było wielokrotnie nagradzane w różnych konkursach i plebiscytach. Otrzymało m.in. główną nagrodę w VIII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.