Zamek Gniew to historyczna, gotycka, twierdza, która zapewni gościom mieszankę historii i błogiego wypoczynku. W jego kompleksie znajduje się Zamek Rycerski. Jest to nowy i elegancki, czterogwiazdkowy obiekt hotelowy doskonale wkomponowany w architekturę Zamku.

Hotel mieści 48 przestronnych pokoi. Jednocześnie może pomieścić 130 osób. Pokoje urządzone są elegancko, różnią się wielkością. Wyposażone są w telewizor, biurko i szafę. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Gość otrzymuje także do dyspozycji także suszarkę do włosów i kosmetyki. Istnieje możliwość zamówienia do pokoju śniadania.

Autor: Tomasz Przechlewski

W hotelu znajduje się całodobowa recepcja oraz bezpłatne WiFi w całym obiekcie, a także bezpłatny parking. W hotelu skorzystać można z centrum SPA, znajdującego się w obiekcie Królowej Marysieńki, gdzie wykonywane są różne zabiegi dla ciała i duszy. Do dyspozycji gości jest sauna i jacuzzi.

Goście mogą także zażyć relaksu grając w bilard, jeżdżąc konno czy spacerować w obrębie kompleksu. Dla aktywnych dostępne są rejsy gondolą po Wiśle, wypożyczalnia rowerów, promenada widokowa na wzgórzu, park linowy dla dzieci i dorosłych, a także widokowa ścianka wspinaczkowa.

Do dyspozycji najmłodszych oddany został plac z zabaw piaskownicą, bujawkami i zjeżdżalniami, a także sklepik z pamiątkami. Dla osób, które lubią historię w zamku także przewidzianą taką atrakcję. Podczas zwiedzania można odbyć podróż w przeszłość, odwiedzając sale zamkowe, izbę tortur czy zbrojownie zamkową.

W hotelu znajduje się wykwintna Restauracja Kolumnowa, która specjalizuje się w potrawach kuchni regionalnej. Goście mogą skosztować tam wykwintnych dań i napitków.

Poza Zamkiem Rycerskim, zakwaterowanie w obrębie Zamku można otrzymać w Pałacu Marysieńki, Dormitorium i w samym Zamku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.